American Audio SENSE 12

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• slušný design.poměr cena výkon ok
    • vstupy by mohly být univerzálnější vzhledem k výkonu,jak je běžné u jiných známějších značek:Zeck,Yorkwile,atd.

je to dobrý výrobek pro začínající hudebníky.já osobně jsem je chtěl používat po menších úpravách jako odposlechy.bohužel nejsou v současnosti na skladech údajně ani v evropě.musel jsem najít jinou značku což se mi povedlo.

Produkt nemá žádné parametry.

Řada Sense od American Audio přináší na trh sérii kompaktních, lehkých reproboxů. Provedení umožuje flexibilní montáž do vertikální i horizontální polohy.

Pasivní výhybky jsou optimálně nastaveny pro optimální akustický a excelentní dynamický výkon. V kombinaci s nejnovější technologií zesilovačů a LSM systému ovládání reproduktorů splňují produkty řady SENSE nejnáročnější požadavky.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ