Auna PW-2222

Počet reproduktorů
20.3 kg

• , zakoupeno v Famtastic!

• Velice dobrá cena za vysokou kvalitu

• dobry zvuk

dobra cena a z vlastni zkusenosti doporučuji mám už 2 páry auna malone pw2222

• Kvalitní zvuk.
    • Zatím nic.

Produkt jsem si našel na netu a hned se mi zalíbil.Zakoupil jsem tyto reprobedny,abych měl silně a kvalitně ozvučenou letní zahrádku.Bedny jsou sice větší,ale za to kvalitní výkon z nich jde.Pokud jde o to, zdali bych doporučil nějakému zájemci o tyto repro, doporučím je okamžitě.

Počet reproduktorů
20.3 kg

Profesionální 3-pásmový PA reproduktor Malone.

Dobré a vyvážené zvukové vlastnosti předurčují PW-2222 k použití všeho druhu od svateb až po rockové koncerty. Jeho zvláštní síla spočívá v basových polohách, které jsou reprodukovány ve vysoké kvalitě.

Dlouhotrvající a spolehlivé komponenty PA reproduktoru obstojí i při pravidelném provozu.

Díky solidní konstrukci (ochranné rohy, filc, ochranná mřížka) se osvědčí při pódiovém využívání a častém přenášení. Bílá úprava reproduktoru přechází do šedé barvy, aby mírně znečištění nebilo přímo do očí. Zajímavý dojem zanechá reproduktor při provozu v tmavších prostorách, kde vynikne jeho fosforující kryty.

Široké spektrum možností napájení Vám umožní reproduktor kombinovat s klasickým PA a HiFi zařízeními.

Skutečný běžec na dlouhé tratě za férovou cenu.

• , zakoupeno v Famtastic!

• Velice dobrá cena za vysokou kvalitu

• Poměr cena výkon naprosto bezkonkurenční

Za tuhle cenu perfektní, akci o 30 lidech jsem s nimi nazvučil nádherně.
    jsem spokojny a doporučuji.

• dobry zvuk

dobra cena a z vlastni zkusenosti doporučuji mám už 2 páry auna malone pw2222