Behringer B815NEO

• Laditelné basy
    • Vysoký výkon
    • příjemný designe
    • uvidíme po delším čase

Na to, že mě před Behringerem spousta kolegů zvukařů varovalo a dlouho jsem se jim bránil, jsem velmi mile překvapen zvukem. Bedny jsou vcelku lehké, zvuk příjemně vyvážený, hrají čistě, oceňuji laditelné basy. Nedá se to srovnat s nižšími řadami, které od určitého výkonu nehrají. Zatím jsme je s kapelou vyzkoušeli na sále a při venkovním hraní. Používáme k ozvučení country kapely. Pro naši potřebu dostačující.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• jsem maximálně spokojen s kvalitou vzhledem k ceně. Boxy hrají čistě a zvládly i sál pro 200 lidí.

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• výkon
    • váha
    • jednoduché zapojení
    • plast
    • design
    • značka
    • trošku více šumu, ale nic co bych považoval za špatné

Chtěl jsem za slušné peníze kvalitní zboží a proto jsem objednal.

Počet vstupů

Eurolive - 2-pásmový aktivní reprobox.Technický popis: • Výkon RMS: 850 W 8 Ohmů • Neodymiový reproduktor 15"• 1,75" titanová horna • 40 Hz - 20 kHz • Max. SPL 128 dB (1 m) • Řízená procesorem (dig. crossover kompresor/limiter fázová a časová   korekce noise gate low-cut filtr) • Zesilovač se spínaným zdrojem Class-D • 2 x mic/line vstup s nezávislým ovládáním úrovně hlasitosti • 2 pásmový ekvalizér na obou vstupech • Další výstup na prolinkování více reproboxů • Osazení pro umístění na stativ (35 mm) nebo lze položit na bok jako     odposlech• Hmotnost: 23 kg

• , zakoupeno v Music Shop Online

• plast
    • design
    • značka
    • trošku více šumu, ale nic co bych považoval za špatné

Chtěl jsem za slušné peníze kvalitní zboží a proto jsem objednal.

uvidise