Dynacord A 112

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Z reprudoktorama Dynacord A 112 jsu velice spokojenej kvalita zvuku je super moc mně to překvapilo

Mám taky mix pult Dynacord a doted jsem používal iné reproduktory nebylo to špatné ale až ted vidím že mám nejlepší zvuk co jsem dotud měl.Vřele doporučuji i ostatným a to pro to že zvuk linoucí se z Dynacordu A 112 je přesně to co jsem hledal.

Produkt nemá žádné parametry.

Cena vč. dopravy. Reprobox DYNACORD A 112 - pasivní reprobox. Německá značka Dynacord si během mnoha desetiletí působení na trhu profesionálního audia vydobyla pozici předního výrobce a dodavatele produktů ozvučovací techniky a všeho co souvisí s kvalitním zvukem.

Díky vynikající citlivosti a vysoké zatižitelnosti je možné provozovat reprosoustavy A-Line přímo s powermixy DYNACORD série PowerMate. Díky ochranným obvodům je možné reprosoustavy bezpečně provozovat s libovolným powermixem PowerMate s výkonem bezmála 2x1000W.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ