Hercules DJ Monitor 42

3 178 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč96 % • 3 360 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 335 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 412 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 6 117 recenzíDalší informace

Rozměry
22 x 18.5 x 15.5 cm
5.298 kg

• , zakoupeno v Kytary.cz

Nešumí, nebručí, zvuk čistý, přesně tohle jsem chtěl. Vyhovuje mi i regulace výšek a hloubek přímo na pravém reproduktoru. Propojení s levým repro dvoulinkou bez konektorů.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• skvělý čistý zvuk, jasné výšky, dunivé basy
    • několik variant připojení
    • unbalanced vstup přes RCA nešumí, i když jsem to očekával a prodejce mě na to upozornil, že se to může stát (doporučil mi i kabel pro balanced vstup)
    • hraje to jako blázen, jak na techno tak třeba blues či klasiku
    • v dané cenové kategorii fakt klobouk dolů
    • poslouchám je týden a nic mě nenapadá

Doporučuji. Máme tímto ozvučenou kancelář 40m2 a naprostá bomba.

Počet reproduktorů
Velikost reproduktoru
4 palce
Rozměry
22 x 18.5 x 15.5 cm
5.298 kg

Aktivní studiové monitory Vysoce kvalitní a přesné aktivní studiové monitory optimalizovány pro vytváření hudebních mixů s počítači. Na první pohled vás zaujmou svým designem. DJMonitor 42 byly vyvinuty s pomocí DJ odborníků a byly podrobeny důkladnému testování u audio profesionálů. Jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, aby poskytly skvělý zážitek z poslechu hudby. Uvnitř odolné konstrukce z 9mm MDF se nachází 4“ basový reproduktor a výškový reproduktor s kovovou membránou a posuvným systémem pro jasnější vykreslování a výraznější prostorový stereo efekt. Každý monitor vám zajistí maximální výkon až 20 W. Jeden z monitorů obsahuje stereo RCA konektory na připojení DJ zařízení, samotné monitory potom propojíte prostřednictvím reproduktorových kabelů. Přední strana monitoru obsahuje AUX in, sluchátkový výstup, ovladač Volume pro pohodlné nastavení hlasitosti a dvoupásmový ekvalizér pro úpravu charakteristiky vstupního signálu.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• skvělý čistý zvuk, jasné výšky, dunivé basy
    • několik variant připojení
    • hraje to jako blázen, jak na techno tak třeba blues či klasiku
    • v dané cenové kategorii fakt klobouk dolů
    • poslouchám je týden a nic mě nenapadá

Doporučuji. Máme tímto ozvučenou kancelář 40m2 a naprostá bomba.