Malone JO 3508

15.4 kg

• Vzhled
    • Poměr cena/kvalita
    • Zvuk

Těžko hodnotit takto rozporuplný produkt. Rozhodně lze říci, že člověk dostane přesně to, za co zaplatil. Zpracování reprobeden je na slušné úrovni a není mu co vytknout (i když jedna výtka by se našla, viz níže). Reprobedny vypadají velmi dobře a svým vzhledem určitě nikoho neurazí. Já od nich čekal přesně toto, tedy slušně vyhlížející ozvučnice (bedny), a jsem po této stránce spokojen.
    Většina lidí si však reprosoustavu kupuje kvůli jejímu primárnímu účelu a tím je ozvučování. A právě zvuk je největší slabinou této reprosoustavy. Ono by se mu vlastně dalo leccos odpustit, kdyby výrobce neuváděl nesmyslné technické parametry, kterým může věřit jedině absolutní laik, problematikou ozvučování nepolíbený. Pokud totiž někdo očekává uvedený frekvenční rozsah, citlivost a příkon, musí být nutně zklamán, což je ještě slabé slovo. Nicméně je opět potřeba připomenout cenu reprosoustavy, která plně odpovídá tomu, co lze uvnitř nalézt. Nečekejte frekvenční výhybku (středobasový reproduktor je zapojen přímo), ani žádné tlumení. Tady doplním i zmíněnou jedinou výtku ke konstrukci ozvučnice. Madlo našroubované v horní stěně je z tenkého plastu, zabírá poměrně velkou plochu a není v ozvučnici odděleno žádnou přepážkou. Lze tedy předpokládat, že při vyšších výkonech bude tohle plastové madlo zdrojem nechtěných pazvuků.
    Abych celou recenzi nějak uzavřel, jedná se o výrobek neodpovídající uváděným parametrům, přesto však zcela odpovídající ceně, za jakou se (v akci) prodává. Lidé, co jsou zvyklí poslouchat hudbu z mobilu, budou možná i nadšení... :-)

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• dorý poměr mezi cenou a výkonem.

• Vzhledově hezky provedeno, cena neuvěřitelná
    • Vše je zhotoveno z plastu, i to, co se tváří jako kovové součástky. Zvuk odpovídá ceně, ale s připojením do eqvalizéru výborný basový doplněk ostatním reproduktorům. U mne spokojenost.

Počet reproduktorů
15.4 kg

Tento osvědčený pár reproduktorů je speciálně navržený pro využití na malých a středně velkých produkcích v soukromé i poloprofesionální oblasti.

Zvukově a technicky se reproduktory koncentrují na vysoký akustický tlak při jinak přirozených solidních zvukových vlastnostech.

Dodatečné plusové body: Relativně nízké rozměry, odolné zpracování a standardní reproduktorové zakončení, díky kterým si nemusíte dokupovat drahý PA kabel se speciálními koncovkami.

Vskutku uspokojivý nákup, kterého určitě nebudete litovat!

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vzhled
    • Poměr cena/kvalita
    • Zvuk

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• dorý poměr mezi cenou a výkonem.

• Vzhledově hezky provedeno, cena neuvěřitelná
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Přijatelná cena, rychlé dodání, velmi dobrá reprodukce
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• má krasny zvuk přehravani
    • žadny
    • super doporučuji

vyhodná koupě avšem na male akce repraky doporučuji.

• Nízká cena
    • Nízká kvalita jak zvuku, tak zpracování
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Solidní design, kvalitní zvuk.

Žádná

• Výborný

• Výborný poměr cena/výkon

V cenové hladině bezkonkurenční zvuk.

jsem celkově spokojený a doporučuji

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Za málo peněz, hodně muziky
    • Nezabírají zbytečně prostor
    • Vrchní úchytka na snadné přenášení
    • Kobercové potažení :)
    • Nic..

Jsou prostě libový :D
    Nic proti..
    Určitě kupujte :3
    uvidíte že se vám nákup vyplatil :D
    v kombinaci s 1200w subwooferem nejvíc TOP!!!!
    (Né nejsem magor.. jen mám rád hudbu :D )
    Moje sestava : 4x MALONE JO3508
    2x 800w po domácku vyrobené