Malone PP-2215

Výkon
750 W

V tehle cenĕ vyborna kvalita doporučuji

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Jsem velice spokojen ve stejné cenové relaci jsem nenašel konkurenci.Bavím se o tom že jsem měl slevu 51% (v akci).
    Výkonově slabší oproti Marshall,neměřil jsem pouhý odhad co jsem tak srovnával cca 400 wat.Ale to je snad všude menší než udávaná výrobcem.Předností je opravdu dobře vypadající repro s max náběhem do 90 % volume.Dobře vyvážené repro-zesilovač.Nedochází k velké degradaci zvuku ani při 85% výkonu.Mám dva kousky tak RMS 800 wat pro mě postačující.Kvalitní basy,nic předimenzované,trochu postrádám středobas a vísky ale ty plním dálšími šestysty waty.

• + rychlost - opravdu první bedna byla u mne za 5 dní druhá za 4
    • + zásilky přišli nepoškozené a mohl jsem zkontrolovat při převzetí
    • + design - bedna je pěkná, kopie RCF
    • + zpracování je vcelku dobré, u jedné křívý šroub a nepatrně poškozená bedna při montáži, pouze detaily
    • + konektivita dobré způsoby zapojení, osobně mně chybí pouze XLR output, XLR mic,... příp peak LED
    • + hutné spodní pásmo(basy)
    • - deklarovaný výkon 750 RMS ani náhodou,na fotografiích testuji s Mackie 15"(udaváno 500 RMS) MALONE pocitově tak poloviční výkon spíš méně snad 200 RMS...
    • - s první bednou nepřišli nožičky pro použití jako monitor
    • - nedostatečné či spíše málo čitelné střední a vyšší pásmo
    • - nepřišel (ani jednou) český ani žádný jiný manuál
    • -/+ vestavěnné echo není moc kvalitní, ale do zkušebny dejme tomu
    • - další udávané parametry nesedí např. váha 25kg v reálu cca 18kg, což by nemuselo vadit, ale svědčí to o výrobci i prodejci

Osobně nedoporučuji nákup, a to ani ne tak, kvůli výrobku samotnému, u kterého mám pocit že poměr ceny a užitné hodnoty je pro někoho akceptovatelný cca 5tis. za 200w aktivku, ale kvůli přístupu prodejce. Naprostá neprofesionalita, neserióznost, a neschopnost komunikace se zákazníkem. Opakovaná žádost o kompletní dokumentaci a schéma ignorována, a odbyta naprosto nedostatečným návodem v AN/DE, a naprosto nesmyslným schématem zapojení. Při objednávání druhého kusu jsem opakovaně žádal, aby mi přibalili chybějící nožičky k prvnímu kusu,... žádná reakce, telefonická komunikace poměrně arogantní(nedokážu si představit, že bych něco reklamoval a volal vícekrát) a naprostá neodbornost(k otázce na konektor speakon linkový výstup (8 Ohm) mi bylo řečeno že slouží k zapojení další aktivní bedny :-) ). Z výše uvedeného je zřejmé, že nákup zde se vyplatí pouze v případě, že máte výkonovou rezervu s kterou počítáte(kupujete 750W RMS, a víte že Vám stačí 200W RMS), a v případě, že se v rámci záruky(vlastně i po ní), i mimo záruku, nic nepokazí.

Chtěl jsem objednat ještě 4ks v menším 12" provedení(PP-2212), jako odposlechy a další PA příslušenství(stojany atd.), ale za těchto okolností rozhodně ne. Naopak pravdpodobně oslovím certifikovanou zkušebnu či případně přímo ČOI, ohledně zjištění udávaného výkonu a absence manuálu a tech, údajů.

Bc. Roman Jakymčuk

Počet reproduktorů
25 kg
Výkon
750 W

Všestranný reproduktor značky Maloneje ideálním zařízením pro DJ a kapely a na ozvučování různých středně velkých akcí.

Díky maximálnímu výkonu 1500 W a RMS výkonu 750 W má tento 2-pásmový reproduktor dostatečnou sílu na to, aby hrál hlavní roli při ozvučování takových akcí.

Jeho odolná ABS konstrukce jej chrání před jakýmikoli fyzikálními vlivy, a tak je vhodný i pro exteriérové použití.

Praktický design produktu umožňuje montáž na stojanu, vytváření věžových konstrukcí a monitorové použití (vhodné podpěry jsou součástí balení).

Reproduktor má porty pro připojení mikrofonů a linkových zařízení a na propojení s dalšími aktivními reproduktory, resp. zesilovači.

V tehle cenĕ vyborna kvalita doporučuji

• + rychlost - opravdu první bedna byla u mne za 5 dní druhá za 4
    • + zásilky přišli nepoškozené a mohl jsem zkontrolovat při převzetí
    • + design - bedna je pěkná, kopie RCF
    • + hutné spodní pásmo(basy)
    • - s první bednou nepřišli nožičky pro použití jako monitor
    • - nedostatečné či spíše málo čitelné střední a vyšší pásmo