Malone PW-15P-M

Počet reproduktorů
26 kg

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Omlouvám se, ale formulář vyplňovat nebudu. Pouze bych Vám chtěl říct, že jsem doposud s Vámi měl dobré zkušenosti, ale nyní, nechci vypadat za blbce připojím poslední zkušenost. Objednané zboží přišlo během krátké doby, naprostá spokojenost, tranmsakce také proběhla v pořádku. Po rozbalení jsem byl v šoku. Reprobedny jsem vyndal a několkrát jsem je prohlížel osobně i poté jsem zboží prohlížel na přiložených fotkách na stránkách zboží. Neustále jsem tomu nechtěl věřit. Na popisu zboží je psáno, že na spodní hraně se nachází hnízdo k možnému uložení na stativ. Na fotografii je rovněž hnízdo na spodní straně reprobedny. Skutečnost byla však jiná a nechtěl jsem tomu věřit. Reprobedny měly hnízda obě na horní ploše, na spodní části se nacházely gumové podložky nohou. Takže, kdybych chtěl bedny dát na stativy, tak bych musel bedny otočit a na horní části by byly vidět nohy a dále by byl otočen znak Malone na kovové mřížce vzhůru nohami.

Vzhledem k tomu, že jsem reprobedny potřeboval a nemám rád tahanice ohledně reklamace zboží, uvedené reprobedny jsem si sám nějak poopravil.

Vím, že to již má chyba, ale zajímalo by mě, zda se tato vada stala mimo mě ještě nějakému jinému zákazníkovi, aby k tomu dále nedocházelo nebo zda o tom víte. Děkuji moc za zprávu.

Počet reproduktorů
26 kg

Malone PW-15P-M jsou osvědčené reproduktory se silným výkonem a vyváženým zvukovým obrazem, vhodné pro profesionální ozvučování.

Reproduktorové a jack porty umožňují propojení setu s různými druhy techniky.

Své výkonnostní maximum dosahují reproduktory při 1000 W, přičemž v nejvyšších polohách jsou omezeny buď basy, nebo výšky, čímž vzniká opravdu kvalitní, dynamický a diferencovaný zvukový obraz.

Pomocí 35mm hnízd, které se nacházejí na spodní straně, můžete tyto basové reproduktory umístit na stojanu nebo použít k vytvoření 2-úrovňových konstrukcí.

Instalace reproduktorů je díky bočním úchytům velmi jednoduchá a rychlá.

Před nechtěnými vnějšími vlivy chrání reproduktory robustní konstrukce.

Tento set je vhodný pro ozvučování koncertů a jiných akcí pro až 450 osob.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Za tu cenu zřejmě člověk nic podobného nesežene. Unesl zátěž 900W RMS při osmi ohmech, zvuk přiměřeně ceně, ale na menší akce naprosto v pohodě.
    • Drobná úprava byla nutná, dráty uvnitř klepaly o korpus a vydávalo to rušivé zvuky.