QTX QR-12

5 506 Kč
Doprava zdarma, Více než měsíc
Doporučená nabídka Hudební Svět

Více než měsíc • Více variantProdloužená zárukaZdarma87 % • 554 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma67 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma3 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 532 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 382 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 974 recenzíDalší informace

14 kg
Rozměry
57 x 35 x 31 cm

• , zakoupeno v DISCOkatalog.cz

• Mám vše v jednom na kolečkách. Nemusím tahat milion krabic.
    • Zatím jsem nic neobjevil

Potřeboval jsem přenosný systém na dětskou besídku a sháněl jsem rychle nějaký zvukový systém za výhodnou cenu a co je skladem, ať mám do druhého dne.

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

Odpovídá našim požadavkům, využíváme pro vystoupení žáků - besídky, doporučujeme

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Dělá co má
    • Mohla by být lepší kvalita podání zvuku.

Celkově produkt doporučuji.

Velikost reproduktoru
12 palce
14 kg
Rozměry
57 x 35 x 31 cm

Plastový dvoupásmový 12" reprobox s bassreflexovou ozvučnicí. Výkon 150W RMS, robustní plastové provedení. Ochranná mřížka středobasového reproduktoru, zapuštěná rukojeť, hnízdo O 35 mm pro instalaci na reproduktorový stojan nebo nástěnný držák. Vhodný pro trvalé instalace i k mobilnímu využití.

• Maximální výkon: 250W
  • Jmenovitý výkon: 150W RMS
  • Basový reproduktor: 30 cm (12")
  • Výškový reproduktor: 25 mm (1")
  • Konektory: 2x Speaker
  • Max. SPL: 98 dB (1 m)
  • Impedance: 8 Ohm
  • Frekvenční rozsah: 48 Hz - 20 kHz
  • Rozměry: 570 x 350 x 300 mm
  • Hmotnost: 9,8 kg

• , zakoupeno v DISCOkatalog.cz

• Mám vše v jednom na kolečkách. Nemusím tahat milion krabic.
    • Zatím jsem nic neobjevil

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Dělá co má
    • Mohla by být lepší kvalita podání zvuku.

Celkově produkt doporučuji.