QTX QR-12

5 506 Kč
Doprava zdarma, Více než měsíc
Doporučená nabídka Hudební Svět

Více než měsíc • Více variantProdloužená zárukaZdarma83 % • 549 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma80 % • 95 recenzíDalší informace

57 x 35 x 31 cm
Výkon
200 W

• , zakoupeno v DISCOkatalog.cz

• Mám vše v jednom na kolečkách. Nemusím tahat milion krabic.
    • Zatím jsem nic neobjevil

Potřeboval jsem přenosný systém na dětskou besídku a sháněl jsem rychle nějaký zvukový systém za výhodnou cenu a co je skladem, ať mám do druhého dne.

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

Odpovídá našim požadavkům, využíváme pro vystoupení žáků - besídky, doporučujeme

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Dělá co má
    • Mohla by být lepší kvalita podání zvuku.

Celkově produkt doporučuji.

Velikost reproduktoru
12 palce
14 kg
Rozměry
57 x 35 x 31 cm
Výkon
200 W

Ozvučovací systém Přenosný PA 12" řečnický systém řady QR. Vestavěný zesilovač s výstupním výkonem 50 + 50W RMS (LF + HF) napájený ze sítě nebo interního nabíjecího akumulátoru (provoz na akumulátor až 8 hodin). Součástí dodávky je 2x VHF ruční bezdrátový mikrofon (frekvence 174.1MHz + 175.0MHz), zabudovaný přijímač a zesilovač na zadní straně vč. ovládacích prvků (regulace hlasitosti, Echo efekt, korekce basů a výšek a regulace vstupní úrovně bezdrátových mikrofonů), 2 mikrofonní vstupy s Echo efektem. Vstupy: linkový (AUX) / USB / SD. Zasouvací rukojeť a kolečka pro snadnou manipulaci a transport. Napájení: externí - 220/240V AC, 50/60Hz, interní - zabudovaný akumulátor 12V . Výkon 12“ reproduktoru 200W RMS.

• , zakoupeno v DISCOkatalog.cz

• Mám vše v jednom na kolečkách. Nemusím tahat milion krabic.
    • Zatím jsem nic neobjevil

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Dělá co má
    • Mohla by být lepší kvalita podání zvuku.

Celkově produkt doporučuji.