QTX QR-15 Portable PA

250 W

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dostatečný výkon
    • bytelnost
    • ke kompletní konektivitě mi chybí Bluetooth (ale už jsem to s tím kupoval - takže žádné překvapení)
    • Připojení přes cinch-jack mi přijde nestandardně tišší jak USB/flash vstupu
    • dálkové ovládání funguje skutečně jen na přímou viditelnost proti přijímači, kterou je vzadu. Tedy pokud stojíte proti reproduktoru, tak DO nefunguje.

Celkově plná spokojenost.

Produkt je výborný.

• Výborná manipulace, snadná obsluha, dobrý výkon
    • Malý dosah mikrofonů, stačí pár lidí okolo moderátora a dosah je zhruba poloviční než deklarovaný

Vzhledem k ceně jde o slušné ozvučení. Na malé akce dostačující, na větší bych již volil kvalitnější výrobek

Počet reproduktorů
Velikost reproduktoru
15 palce
Rozměry
68.5 x 44 x 38 cm
18.4 kg
Výkon
250 W

Ozvučovací systém Přenosný PA 15" řečnický systém řady QR. Vestavěný zesilovač napájený ze sítě nebo interního nabíjecího akumulátoru (provoz na akumulátor až 8 hodin). Součástí dodávky 2x VHF ruční bezdrátový mikrofon (frekvence 174.1MHz + 175.0MHz), zabudovaný přijímač a zesilovač na zadní straně, spolu s další 2 mikrofonními vstupy (s echo efektem). Vstupy: linkový / USB / SD. Zasouvací rukojeť a kolečka, zajišťující snadnou přenositelnost. Napájení: externí - 220/240V AC, 50/60Hz, interní - zabudovaný akumulátor 12V (provoz až 8 hodin) Výstupní výkon: 250 W / RMS Vstupy: 2 x Mic a 1 Aux Rozměry: 685 x 440 x 380 mm Hmotnost: 18,4 kg

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dostatečný výkon
    • bytelnost
    • Připojení přes cinch-jack mi přijde nestandardně tišší jak USB/flash vstupu

Celkově plná spokojenost.

Produkt je výborný.

• Výborná manipulace, snadná obsluha, dobrý výkon

• , zakoupeno v dj-obchod.eu

• ozvučení malých akcí naprosto dostačující
    • možnost hraní i z flashky a zatlumí se, když do toho začnete mluvit a sama si pak najede...
    • zatím nevím

zatím jsem spokojen, uvidíme dále při dalším používání..
    Byl jsem s bednou seznámen už z dřívějška, kdy jsem měl možnost ji zkoušet. Zatím bez problémů.
    Doporučuji každému, kdo potřebuje něco malého, lehkého, výkoného a blbu vzdorného :)

• , zakoupeno v Shop HDT

• Snadné ovládání, dobrá cena, pro ozvučení malých akcí vyhovující.
    • Malá kolečka pro transport
    • při zapnutí přijímače mikrofonů se objeví šum, který se nemění s úrovní hlasitosti
    • příliš malý display u přehrávače mp3
    • potenciometr hlasitosti má nevhodný průběh

Pro ozvučení malých sportovních akcí na které jsem ho pořídil, je vyhovující.

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• v této cenové relaci opravdu kvalitní zařízení

ráno dorazilo, večer jsme již používali. Jednoduchá intuitivní obsluha. Mikrofony nevazbí ani před reproduktorem.......Skvělé zařízení.

• , zakoupeno v Kytary.cz

vynikající produkt, vřele doporučuji!

• snadná manipulace
    • jednoduchá obsluha
    • vybavení - mikrofony
    • dobrý výkon
    • dobrá cena

nejsme profesionálové, ale občas ozvučení ve škole potřebujeme a takové zařízení se dvěmi mikrofony a svými vstupy nám dokonale vyhovuje
    součástí je záložní zdroj, 2 mikrofony i dálkové ovládání
    pokud bude zařízení bezproblémově sloužit, je příjemný poměr mezi cenou a výkonem

• Mobilita
    • Váha
    • Výkon
    • 2 bezdrátové mikrofony s velkým rozsahem
    • - regulace hlasitosti - otočný knoflík nelze použít pro plynulé utlumení zvuku
    • dálkový ovladač - jen pro mp3
    • - výšky u mikrofonů odpovídají ceně (není někdy rozumět)

- velmi výhodné ozvučení pomocí 2 bezdrátových mikrofonů a hudby z mp3 (USB) či přehrávače (cinche) - doporučuji např. na školní akce v tělocvičně,jídelně (maškarní bál,soutěže)

• malý, velmi výkonný

Za ty peníze úžasný!