Skytec EPA-12

Výkon
1200 W

Made in China

• Super zvuk
  • , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrý poměr cena / výkon
    • Na moje potřeby - ozvučení sportovní akce (do 300 lidí) zcela dostatečný.
    • Čekal jsem od 300W reproduktoru trochu větší hlasitost při zapojení mikrofonu, ale když se hlasitěji mluví do mikrofonu, tak to stačí.

Dobrý

Počet reproduktorů
13.1 kg
Výkon
1200 W

Skytec SPJ1200A, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný 300 W zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň předurčuje tento reproduktor pro mobilní použití, i ve venkovním prostředí.

Své kvality ukazuje Skytec SPJ1200A ideálně ve středně velkých prostorech. Vzhledem k černému hladkému zabarvení a jemnému designu nestojí nic v cestě jeho použití v prostředích, jakými jsou salonky, bary nebo restaurace. Skutečný bonus pro všechny typy akcí je standardní příruba na spodní části zařízení, s níž lze Skytec SPJ1200A bez problémů připevnit na stativy.

S XLR a cinch vstupy a výstupy lze reproduktor integrovat do běžných zvukových sestav a nabízí tím i možnost zapojit externí linkové zařízení jako počítač a MP3 přehrávač. Pomocí bočních držadel, poměrně nízké hmotnosti a přehledným rozměrům je aktivní reproduktor Skytec SPJ1200A snadno přenosný.

Made in China

• Super zvuk
  • , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrý poměr cena / výkon
    • Na moje potřeby - ozvučení sportovní akce (do 300 lidí) zcela dostatečný.

Dobrý

• slušnej zvuk

jsem spokojenej

• , zakoupeno v tipa.eu

Jsem pouze amater a nedokazu posoudit kvalitu produktu, ale za mne uzasne.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Chatrné, slabé ...nicméně co taky za ty peníze

Raději ne. Možná tak na mluvené slovo někde v uzavřeném prostoru. Žádný zázrak

• Dostatečný výkon
    • Snadná obsluha
    • Lehký na manipulaci

Chtěl jsem bednu do 4 000,- na ozvučení tělocvičny a toto v pohodě splňuje.
    Můžu doporučit.

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• Spokojenost,splnilo očekávání.
    • Nic.

Velmi dobré,rychlé,všem doporučuji zde nakoupit nějaké potřebné zboží.

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• dobře přenosné, výborná kvalita zvuku

Používám pro ozvučení menšího sálu 10m x 20m. Pro pouštění hudby z mp3 a zároveň konferování přes bezdrátový mikrofon. Pro tyto účely je to velmi vyhovující.

• počet nul

za solidní cenu získáte bednu , kterou uslyšíte. slušely by jí výškové tweetry a vícepásmový eq. zapomeňte na 300/600W.)
    nula je tam navíc...budete mít slušnou 50W bednu která hraje poměrně hlasitě, ale na zkušebně ji kytarista s 30W Marshallem spolehlivě přeřve. já jsem ale spokojen a doporučuji.