Skytec SL6 PA

10.6 kg
Výkon
150 W

• Jsem spokojen

Potřeboval jsem reproduktorové soustavy k výkonnému zesilovači a jsem spokojen, dokoupil jsem ještě stojany.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Za ty peníze lepší nenajdeš.

slušná kvalita za dobré peníze

Rozměry
41 x 25.5 x 23 cm
10.6 kg
Výkon
150 W

Klasické 6“ párty reproboxy ve 2 pásmovém provedení dodávané v páru. Výkon 2x 75 W, bassreflexová ozvučnice, kvalitní komponenty. Reproboxy jsou potaženy ochranným akustickým kobercem a jsou vybaveny postranními madly pro snadnou manipulaci a zapuštěným hnízdem pro reproduktorový stativ. Připojení signálu pomocí terminálu se šroubovacími svorkami nebo konektorem Jack 6,3 mm. Ideální DISCO reproboxy pro domácí párty a oslavy, mobilní akce i pro pevné instalace v malých provozovnách.

• Maximální výkon: 2x 150 W
  • Výkon RMS: 2x 75 W
  • Impedance: 8 Ohm
  • Frekvenční rozsah: 55 Hz – 20 kHz
  • SPL (1W/1m): 89 dB (+/-2dB)
  • SPL max: 113 dB
  • Rozměry: 200 x 245 x 360 mm (ks)
  • Hmotnost: 3,3 kg (ks)
  • Hmotnost balení: 6,6 kg

• Jsem spokojen

Poměr cena výkon naprosto bezkonkurenční

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Za ty peníze lepší nenajdeš.

slušná kvalita za dobré peníze