Yamaha Stagepas 400i

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Perfektní, rychlé nazvučení
    • Návod není v češtině.
  • , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Nízká váha za přiměřený výkon a použitelný mixážní pult.

Yamaha Stagepas 400i splnila moje očekávání.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Rychlá montáž i demontáž aparatury,váhově celkem odpovídající,snadná manipulace,polstrované obaly,aparatura zvukově odpovídající výkonu.
    • Snad by bylo dobré do tohoto setu,přidat stojánek na zesilovač.

Produkt jsem si vybral,protože jsme dva muzikanti a snadno se vejde do auta,výkonově odpovídá menším sálům při produkci,což nám plně vyhovuje,rychlé zapojení a opačně.

Produkt nemá žádné parametry.

Ozvučovací systém YAMAHA STAGEPAS 400iStagepas 400i od renomovaného výrobce Yamaha je výkonné ozvučovací zařízení s mixpultem, které vám poskytne až 400 W. High-quality reproduktory disponují 8palcovým wooferem a 1palcovým výškovým driverem. Mixážní pult, který je součástí tohoto přenosného PA systému, vám nabídne 8 kanálů, USB konektor pro připojení tabletu/telefonu, virtuální bass boost, 4 typy digitálního reverbu, 2pásmový ekvalizér pro každý kanál a fantomové napájení. Samozřejmostí je také funkce pro potlačení zpětné vazby a k dispozici také dostanete výstupy pro monitory a subwoofer. Technické údaje:• Mixážní pult se zesilovačem + dvě pasivní bedny• Počet kanálů mixpultu: 8• USB Audio vstup• 2pásmový ekvalizér pro každý kanál• Digitální reverb (4 typy)• Feedback suppressor• Fantomové napájení• Součástí balení: napájecí kabel, propojovací kabel, panel pro zakrytí mixpultu

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Perfektní, rychlé nazvučení
    • Návod není v češtině.
  • , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Nízká váha za přiměřený výkon a použitelný mixážní pult.

Yamaha Stagepas 400i splnila moje očekávání.

• V této cenové lokaci krásný zvuk včetně zesilovače a mixu v jednom.
    • Dobrý výkon.
    • Krátké kabely cca 6 metru. Ne každému stačí pokud má reprobedny na stojanech.

V této cenové lokaci krásný zvuk včetně zesilovače a mixu v jednom. Dobrý výkon. Ideální sestava pro menší akce.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Snad by bylo dobré do tohoto setu,přidat stojánek na zesilovač.

• , zakoupeno v Kytary.cz

S produktem jsem velmi spokojena splnilo moje očekávání.

• , zakoupeno v Hudební-nástroj.cz

• Jsem spokojen, skladné

Již jsem jej viděl a vyzkoušel u jiného muzikanta

• , zakoupeno v Hudební-nástroj.cz

• kompaktnost, velikost, kvalita zvuku

za mě ano

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• malý ale výkonný
    • čistý zvuk

Yamaha záruka kvality

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Přenosné, kompaktní, hezký design, poměr cena/výkon
    • Škoda, že nelze pořídit smostně ten powermix, absence nízkých kmitočtů (řeší se aktivním subwooferem)

Perfektní pro menší akce/ozvučení. Samostatná komplexní a vyladěná jednotka.