Nejnovější recenze ze sekce Aparatury pro univerzální použití

Soundking PSM05A

ART PB 4x4

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Sunteem records

Přidáno: 9. února 2024

• Kvalitní zpracování
  • Můžu se spolehnout na všechny jeho funkce
  • Je za dobrou cenu
  • Tento produkt nemá "nevýhody"

Je to již čtvrtý kus v našem studiu a zdá se, že ne poslední :) Pokud nepotřebujete na panelu lampičky - ne fakt nepotřebujete :) nebo ukazatele napětí - ne fakt nepotřebujete, pake je ART PB 4x4 perfektní ochránce a zároveň a to byl i můj důvod pro koupi - jak spustit na jedno kliknutí více zařízení, které nemají vlastní spínač na předním panelu - nebo vůbec žádný.

Italian Stage IS SPX15A

Italian Stage IS SPX15A

Přidáno: 3. února 2024

(naposledy upraveno 3. února 2024)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Tak trochu mě to zklamalo hlavně na celkovém výstupním výkonu. Tedy v manuálu se píše o něco menší výkon. Před časem jsem kupoval starší model- X 212 AUB a tam je hlavně lepší přenos cinkavých výšek a celkový výkon je též znát. Pokud někdo chcete použít na VĚTŠÍ AKCE dvě akt. bedny (levý pravý kanál), doporučuji řadu- X 212 AUB, nebo, X 215 AUB pro vyšší výkon. Jsou sice těžší, ale je to známka (většího trafa i magnetu repra) a celkové konstrukce bedny. Tyto Nové řady jsou hlavně vhodné na odposlechy. Též používám, jako DJ a jsou dostačující. Co si zanechalo v + je dynamika a rychlost přenosu (hlavně basů) :-)

Yamaha DBR 15

• Hmotnost
  • Mřížka přes celou reprobednu
  • Kvalita přednesu
  • Čistý zvuk
  • Vertikální madlo po bocích nám nevyhovuje - nekomfort při manipulaci.

Koupili jsme nedávno do dvoučlenné kapely (klávesy, kytara, 2 zpěvy). Odehráno zatím málo akcí, převážně vnitřní, venkovní zatím žádná, ale jsme přesvědčeni o tom, že tyto reproboxy mají potenciál ubasovat i venkovní akce (do např. 50-100 lidí, restaurace, zahrádka, menší prostory) bez použití bas. subwooferu (pro naše potřeby).

Uvažovali jsme o DBR 12 kvůli rozměrům a váze, ale ve srovnání DBR 15 jsou rozdíly minimální a ještě máte větší bas. reproduktor, takže vyhrálo DBR 15.

RCF ART 912-A

Alto TX 312

Alto TX 312

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2024

(naposledy upraveno 28. ledna 2024)

Vse je ok

Kenwood CR-ST80DAB-B

Kenwood CR-ST80DAB-B

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

Za ty peníze nic lepšího neseženu.

YAMAHA DXR 8

YAMAHA DXR 8

Přidáno: 15. ledna 2024

(naposledy upraveno 15. ledna 2024)

• Špičkový zvuk!
Skytec ODS40B

Skytec ODS40B

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Petr

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Toto repro předčilo má očekávání.
  • Pro ozvučení např. kuchyně ideál.
  • Za málo peněz docela i muzika.
  • Konzole na zeď v balení.
ADAM Audio A7V

ADAM Audio A7V

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2024

Zakoupeno v Kytary.cz

• Čistý a detailní zvuk, skvělá lokalizace, vzhledem k velikosti dobré basy a hlavně možnost nahrát vlastní ekvalizační křivku změřenou v konkrétní místnosti.

Lehoučký šum, při práci nevadí, ale v tiché místnosti je slyšitelný. Monitory nemají standby a vypínač je na zadní straně, takže se šumu dá zbavit jen vypínačem na přívodním napájecím kabelu.

auna Streetstar 15

auna Streetstar 15

Ověřený zákazník electronic-star.cz Majkl

Přidáno: 1. ledna 2024

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Zatím je funkční po všech stránkách

Zatím nevím o nevýhodě. Snad po čase.

Vonyx VX 1050 BT

Vonyx VX 1050 BT

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Martin J.

Přidáno: 31. prosince 2023

• All in one
  • Ma aj externy vystup
  • Skladnost a prenosnost
  • Nikde sa nepise o vykone, keby som vedel ze tie horne repro maju len 115w dokopy tak nekupujem
  • Basy trocha rezonuju, chcelo by to vacsie otvory

Repro su vhodne na domace garden party a firemne vecierky. Pre mobilnych dj to je blbost kedze vykon je strasne slaby. Viac dava aj partybox za 300e. Ale pre nejaku dizajnovu narodeninovu oslavu niekde na zahrade je to ok. Ak to chcete pouzit na disko tak budete potrebovat nejaky subwofer este. Pre neho tam najdete aj cinch vystup pricom ide z neho aj zvuk z bluetooth.

JBL STAGE A135C

JBL STAGE A135C

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Dostačující výkon
  • Dynamický příjemný zvuk
  • Možnost uchycení ke stěně
  • Na hmotnost reproduktoru bych očekával způsob uchycení, který by umožnil použití větších šroubů s větší hlavou.
Malone JO 3508

Malone JO 3508

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Vzhled
  • Poměr cena/kvalita
  • Zvuk

Těžko hodnotit takto rozporuplný produkt. Rozhodně lze říci, že člověk dostane přesně to, za co zaplatil. Zpracování reprobeden je na slušné úrovni a není mu co vytknout (i když jedna výtka by se našla, viz níže). Reprobedny vypadají velmi dobře a svým vzhledem určitě nikoho neurazí. Já od nich čekal přesně toto, tedy slušně vyhlížející ozvučnice (bedny), a jsem po této stránce spokojen.
Většina lidí si však reprosoustavu kupuje kvůli jejímu primárnímu účelu a tím je ozvučování. A právě zvuk je největší slabinou této reprosoustavy. Ono by se mu vlastně dalo leccos odpustit, kdyby výrobce neuváděl nesmyslné technické parametry, kterým může věřit jedině absolutní laik, problematikou ozvučování nepolíbený. Pokud totiž někdo očekává uvedený frekvenční rozsah, citlivost a příkon, musí být nutně zklamán, což je ještě slabé slovo. Nicméně je opět potřeba připomenout cenu reprosoustavy, která plně odpovídá tomu, co lze uvnitř nalézt. Nečekejte frekvenční výhybku (středobasový reproduktor je zapojen přímo), ani žádné tlumení. Tady doplním i zmíněnou jedinou výtku ke konstrukci ozvučnice. Madlo našroubované v horní stěně je z tenkého plastu, zabírá poměrně velkou plochu a není v ozvučnici odděleno žádnou přepážkou. Lze tedy předpokládat, že při vyšších výkonech bude tohle plastové madlo zdrojem nechtěných pazvuků.
Abych celou recenzi nějak uzavřel, jedná se o výrobek neodpovídající uváděným parametrům, přesto však zcela odpovídající ceně, za jakou se (v akci) prodává. Lidé, co jsou zvyklí poslouchat hudbu z mobilu, budou možná i nadšení... :-)

Behringer F1320D

Hercules DJ Monitor 42

Ověřený zákazník Kytary.cz Štajmík

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Nešumí, nebručí, zvuk čistý, přesně tohle jsem chtěl. Vyhovuje mi i regulace výšek a hloubek přímo na pravém reproduktoru. Propojení s levým repro dvoulinkou bez konektorů.

Yamaha DHR 10

Yamaha DHR 10

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Radek

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• mírná směrovost

"Hi-Fi" zvuk z profi reproduktoru, dřevěné provedení, při použití s kvalitním subwooferem zní za dané peníze skvěle.
Nezkreslují při vyšších hlasitostech.

Behringer B112MP3

Behringer B112MP3

Přidáno: 11. prosince 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

funguje velmi dobře, velká spokojenost, velmi slušná cena

Behringer DR112DSP

Behringer DR112DSP

Ověřený zákazník all4sound.cz alenad

Přidáno: 5. prosince 2023

Zakoupeno v all4sound.cz

• hrají dobře, čistě, možnost doladění equalizerem na displeji, XLR vstupy/výstupy
  • robustní konstrukce, pevná, dobré zpracování, moc dobře vypadají
  • rozhodně nedosahují papírového výkonu - vše OK cca do 2/3 (což jsem čekal a je normální u zboží s takovou cenovkou)

Pro DJ akce cca do 60 lidí v prostoru 10x10 m úplně super

Vonyx BX 40

Vonyx BX 40

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v Profi-dj.cz

mile mne překvapila kvalita zvuku

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25